Květinový stolek ve stylu Napoleona III.
dřevo, dýhované, čtyři černě lakované nohy spojené trnoží, oválný stolek s vyjímatelnou měděnou vložkou na květiny, bohatě intarzováno a zdobeno bronzovými aplikami, Francie, 4. čtvrtina 19. století, výška 75 cm, 64 x 38 cm, lehce poškozené dýhy (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |